Спортивна мозаїка

10-04-2018

З 27 по 31 березня 2018 р. в Чернігові відбувся чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2003 р. н та молодше. У змаганнях взяли участь  найсильніші тенісисти України.

Змагання проходили в 4-х розрядах: командний, особистий, парний та змішаний.

Вихованці КДЮСШ 1 у командному розряді посіли 5 місце, у змішаному Матюніна Вероніка посіла 4 місце. У парному Матюніна Вероніка завоювала золоту медаль!

Тренер-викладач Олександр Мінін.

* * *

З 27 по 31 березня 2018 р. у Харкові відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. пам’яті ЗМС СРСР А.М. Кліманова. У змаганнях взяли участь  найсильніші боксери України - усього понад 90 спортсменів.

Вихованець КДЮСШ 1 Рабочий Давид став бронзовим призером в цьому турнірі.

Тренер-викладач Вадим Слєпньов.

* * *

27-28.03.2018 р. у м. Сєвєродонецьку проходив Відкритий весняний турнір з футзалу «Майбутні чемпіони» серед команд-юнаків 2010-2011 р.н. У змаганнях взяли участь 8 команд: КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецьк (двома складами), ДЮСШ м. Рубіжне (двома складами), м. Щастя, м. Старобільськ, «Прорив» м. Сєвєродонецьк, «Тигри» м. Сєвєродонецьк.

Команда КДЮСШ 2 на груповому етапі перемогла в усіх трьох матчах. Проти команди «Прорив» зіграли з рахунком 3:0, проти команди з м. Щастя рахунок склав також 3:0, проти команди з м. Рубіжного зіграли з рахунком 2:0.

У півфіналі наші юнаки зустрілися з командою з м. Старобільська та обіграли її з рахунком 2:0. У фінальному поєдинку нашими суперниками знову стала команда з м. Щастя. Вихованці КДЮСШ 2 забили 4 м’ячі та самі не пропустили жодного (перемога 4:0). Тож, наші юні футболісти стали переможцями змагань, а Дмитра Заніна було визнано кращим гравцем турніру.

Тренує хлопців Всеволод Олександрович Семенов.

* * *

29.03-01.04.2018 р. в м. Ужгород проходив Зимовий чемпіонат України з маунтенбайку серед вікових категорій. В змаганнях взяли участь й спортсмени з КДЮСШ 2. Так, у командній парній гонці на 3,5 км. серед юнаків Павло Бондаренко та Кирило Чмир  посіли 12 місце, серед молодших дівчат Олеся Собіна в парі з вихованкою Луганського обласного ліцею-інтернату Мариною Бутенко завоювали 5 місце, серед дівчат Боярчук Тетяна в парі з вихованкою Луганського обласного ліцею-інтернату Веронікою Непомнящої посіли 7 місце.

Випускники КДЮСШ 2 продовжують свою спортивну кар’єру в професійній якості. На теперішній час вихованка і випускниця Євгена Васильовича Ігнатова Катерина Набережна є тренером-викладачем з велоспорту Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Олімпійська надія», яка в індивідуальній гонці здобула бронзову винагороду.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.

* * *

З 26 березня по 3 квітня 2018 р. на базі КДЮСШ 3 проходили змагання відкритої першості м. Сєвєродонецька з баскетболу серед збірних команд учнівської молоді міста. У змаганнях брали участь 8 команд (90 учасників) з учбових закладів: СВПУ; ВПУ-92; СПБЛ (будліцей); СХМТ СНУ ім. В. Даля; Сєвєродонецький коледж культури та мистецтва ім. С. Прокоф’єва; ІФВіС ДЗ «ЛНУ ім. Т. Шевченка»; СНУ ім. В. Даля; КДЮСШ 3 (поза заліком). Головний суддя змагань Рабулець Г.В.

Результати змагань:

І м – ІФВіС ДЗ «ЛНУ ім. Т. Шевченка» (кращий гравець Куриленко Владислав);

ІІ м – СХМТ СНУ ім. В. Даля (кращий гравець Крохмаль Олександр);

ІІІ м – СНУ ім. В. Даля (кращий гравець Новодран Сергій)

ІV м – КДЮСШ 3 (поза заліком)

* * *

З 29 березня по 1 квітня 2018 р. команда КДЮСШ 3 брала участь у Чемпіонаті України (дорослі, юніори, юнаки), Кубку України (етапи), Всеукраїнських змаганнях серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів зі спортивного орієнтування (бігом), який проходив у м. Трускавець Львівської області.

Особистий залік по групам:

29.03.2018 р. надкоротка дистанція

Група Ж-20; довжина дистанції 3,000 км; 15 – контрольних пунктів:

ІІІ м    – Котляр Полина  – тренер Костіна О.А.

серед ветеранів; довжина дистанції 2,700 км; 15 – контрольних пунктів:

ІІІ м – Костіна Олена

30.03.2018 р. подовжена дистанція

серед ветеранів; довжина дистанції 5,950 км; 12 – контрольних пунктів:

ІІ м – Костіна Олена

31.03.2018 р. середня дистанція

Група Ж-20; довжина дистанції 3,825 км; 11 – контрольних пунктів:

І м – Котляр Полина  – тренер Костіна О.А.

серед ветеранів; довжина дистанції 3,8250 км; 12 – контрольних пунктів:

І м – Костіна Олена

01.04.2018 р.  скорочена дистанція

серед ветеранів; довжина дистанції 4,000 км; 13 – контрольних пунктів:

ІІ м – Костіна Олена

Відділ молоді та спорту