Спортивна мозаїка

07-06-2017

01.06.2017 р. в м. Слов’янську відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо.

У змаганнях брали участь дзюдоїсти зі Слов’янська, Лиману, Краматорська, Дружківки, Сєвєродонецька та Рубіжного.

Серед молодших дзюдоїстів перше місце посів вихованець КДЮСШ-1 Бурков Матвій.

Також перші місця в своїх вікових та вагових категоріях посіли: Макешин Назар, Величко Матвій, Кісєльов Олег. Срібло здобули Кулішов Денис та Рісухін Богдан. Також дзюдоїсти привезли до Сєвєродонецька 5 бронзових медалей.

Тренер-викладач Тарельник Олександр Вікторович.

15.05.2017 р. в м. Києві  відбувся турнір Тенісної Європи «Кінетік кап бай принц» до 16 років.

У турнірі брали участь тенісисти з України, Італії, Польщі.

Вихованці КДЮСШ-1 Білобородько Ілля та Ревенко Ілля в парі посіли 1 місце, перемігши з рахунком 6/2;  6/3 пару з України.

Білобородько Ілля став переможцем також в одиночному розряді.

Тренер-викладач Максим Сєвєрченко.

22.05.2017 р. в Молдові  відбувся турнір Тенісної Європи «Children`s day cup» до 16 років.

В турнірі брали участь тенісисти з України, Італії, Польщі, Росії.

Лисих Ірина в парному розряді посіла 2 місце, а в одиночному - 3 місце.

Тренер-викладач Максим Сєвєрченко.

22.05.2017 р. в м. Красилівці Київської області відбувся чемпіонат України з тенісу до 16 років.

У турнірі брали участь кращі тенісисти України. Чемпіонат проходив в одиночному, парному та змішаному (мікс) розрядах.

Абсолютним чемпіоном в одиночному розряді став Білобородько Ілля. І в парному розряді Білобородько Ілля та Ревенко Ілля теж показали непогану гру, але в фіналі програли парі з Кривого Рогу з рахунком 6/3  6/4 та одержали срібні медалі.

У змішаному турнірі перемогу здобули Ілля Білобородько та киянка Розанова Віка.

Тренер-викладач Максим Сєвєрченко.

27-28.05.2017 р. в м. Красилівці Київської області відбувся всеукраїнський тенісний турнір «Джома кап» до 10 років.

Вихованець КДЮСШ-1 Заярний Олександр посів 3 місце.

З 25.05 по 03.06.2017р. в Молдові  відбувся тенісний турнір ITF «Чисинау опен».

В турнірі брали участь тенісисти з України, Румунії, Франції, Фінляндії, Великобританії, Швеції та Росії.

Вихованець КДЮСШ-1 Білобородько Ілля в парі з тенісистом з Росії в фіналі програв парі з Румунії та в результаті посів 2 місце.

Тренер-викладач Максим Сєвєрченко.

З 28.05 по 04.06.2017 року в смт. Петрівське Київської області відбувся Кубок України з тенісу.

В турнірі брали участь найкращі тенісисти України.

Лобак Владислав в парному розряді (в парі з киянином) посів 2 місце і виконав звання Майстра спорту України.

З 30.05 по 03.06.2017 року у м. Жовква відбувся Чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше

Участь брали найкращі спортсмени з різних міст України - 143 тенісисти.

Вихованці КДЮСШ-1 гідно виступили на цих змаганнях.

Матюніна Вероніка в особистому, змішаному та парному розрядах посіла перші місця; у командному - 3 місце.

Шередега Софія в командному розряді здобула 3 місце.

Тренер-викладач Олександр Мінін.

З 01 по 05.06.2017 року в м. Покровськ (Донецька область) відбувся обласний турнір з боксу серед чоловіків, юнаків 2003-2004 р.н. та молодших юнаків 2005-2006 р.н.

Боксери м. Сєвєродонецька Пригода Артем та Робочий Данило посіли 1 місця в своїй ваговій категорії.

Пригода Артем був також нагороджений Кубком за волю до перемоги.

04.06.2017 року у м. Одесі відбувся Міжнародний турнір з дзюдо.

Вихованець КДЮСШ-1 Бурков Матвій посів 1 місце у своїй ваговій категорії.      Тренер-викладач Олександр Тарельник.

Відділ молоді та спорту міськради