Спортивна мозаїка

05-10-2017

23-24.09.2017 року у м. Києві відбулися Всеукраїнські змагання з тенісу серед юнаків і дівчат. В змаганнях взяли участь спортсмени Сєвєродонецької КДЮСШ 1. Заярний Олександр посів1 місце.

25-30.09.2017 р. в м. Буча відбувся  підсумковий турнір з тенісу Мастерс-2017 до  14 років (вісімка найкращих гравців за підсумками року). Кременчуцький Іван посів 3 місце.

25-29.09.2017 р. в м. Києві відбувся тенісний турнір Forehand Cup на призи TRUST.UA 27 by Babolat. До 14 років серед дівчат в парному розряді Вакуленко Єва посіла 3 місце, а серед юнаків  до 14 років в парному розряді Бєлімготов Денис теж посів 3 місце, серед дівчат до 12 років в парному та одиночному розряді Ібрагімова Каміла посіла 3 місце.

30.09.2017 року у м. Рубіжне відбувся  відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків 17 років. Вихованець КДЮСШ 1 Мороз Данило посів в цих змаганнях 1 місце. Одночасно проходила першість міста з Рубіжного з дзюдо серед юнаків та дівчат:

1 місця- Аскеров Руслан, Кисильов Олег, Величко Максим, Щербак Ілля.

2 місця- Бурков Матвій, Бєлов Віталій, Тулінов Тимур, Лихач Микита, Рисухін Богдан .

29-30.09.2017р. в м. Дніпро проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші). Команда КДЮСШ 2 посіла 18 місце серед 52 команд. За крок до п’єдесталу зупинився Тимур Василенко – він посів 4 місце в стрибках у довжину. Віра Орлова стала сьомою у метанні молоту.

Тренує спортсменів Микола Іванович Трембач.

29-30.09.2017р. в м. Маріуполь відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з гімнастики спортивної. У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької, Луганської та Київської областей. Наші гімнасти показали високі результати та повернулися додому з медалями. За програмою І юнацького розряду чемпіоном став Платон Шматько. Серед дівчат з ІІІ розрядом у молодшій віковій категорії Анастасія Гончарова стала бронзовою призеркою. Серед учасників, що виконували програму ІІІ розряду, у старшій підгрупі друге місце посів Семен Большаков, серед дівчат: Єлизавета Щербак стала третьою, а Яна Романенко виборола золото. Нікітін Кирило став кращим серед учасників, що виступали з обов’язковою програмою у ІІ розряді. Анастасія Кайсіна посіла 3 місце за програмою майстрів спорту, а Діана Божко стала абсолютною переможницею змагань. (1 місце за програмою майстрів спорту).

Підготували призерів Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.

30.09.2017р. в м. Сєвєродонецьк проходив Чемпіонат Луганської області зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків. Олександр Загайнов, виступивши за програмою І розряду, знову став чемпіоном. Тренує спортсмена Геннадій Іванович Шатохін.

26-29.09.2017 р. в м. Суми проходив Відкритий турнір з футболу серед юнаків 2008 р.н. «Золота осінь». У змаганнях взяли участь команди з міст Суми, Новопсков, Чернігів, Енергодар, Костянтинівка, Конотоп та Сєвєродонецьк. Посівши у своїй групі перше місце, наші юнаки зустрілися з командою з Конотопа та поступилися їм з рахунком 1:0. У матчі з командою «Фортуна» з Костянтинівки наші хлопці вибороли перемогу з рахунком 2:1, а команду «Десна» з Чернігова обіграли з мінімальним рахунком 1:0. За підсумками цих матчів команда юнаків КДЮСШ 2 посіла 5 місце з 12 команд.

Тренує хлопців Євген Володимирович Сімбірьов.

30.09.2017р. в м. Сєвєродонецьку відбувся матч між командами юнаків 2005-2006 р.н. з Сєвєродонецька та Сватове. У складному протистоянні наші хлопці забили 2 м’яча у ворота суперників та не пропустили жодного у власні. Перемога з рахунком 2:0.

Підготував команду Андрій Сергійович Микитченко.

Відділ молоді та спорту міської ради