Спортивна мозаїка

04-12-2017

24-25 листопада 2017 року в м. Харкові відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків. У змаганнях взяли участь спортсмени з Харкова, Києва, Кривого Рогу, Сєвєродонецька, Одеси, Слов’янська, Дніпра.

За результатами змагань вихованці КДЮСШ 1:

Кісільов Олег, Велічко Максим ,Рісухін Богдан завоювали срібні медалі.

Бурков Матвій, Аскеров Руслан завоювали бронзові медалі.

(Тренер Тарельник Олександр)

24-25.11.2017 р. проходив Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 140 спортсменів з 7 міст Луганської та Донецької областей: Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Попасної, Краматорська, Слов’янська та Бахмута. Боротьба була напруженою, але наші гімнасти показали високу майстерність, завоювавши 18 медалей.

Чемпіонами змагань стали:

Діана Божко – за програмою майстрів спорту;

Марія Бондарчук, Кирило Нікітін – за програмою І розряду;

Алевтина Данильченко – за програмою ІІІ юнацького розряду;

Віктор Богданов – за програмою КМС;

Микита Ковальов – за довільною програмою ІІ розряду.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.

25.11.2017 р. в м. Харків відбувся Кубок України з черліденгу. У змаганнях взяли участь спортсмени усіх вікових категорій. Вихованець КДЮСШ 2 Олександр Загайнов в категорії «юніори» став переможцем змагань.

Тренує спортсмена Геннадій Іванович Шатохін.

24.11.2017 р. в м. Сєвєродонецьк проходили матчі Кубка міста з міні-футболу. У змаганнях взяли участь команди КДЮСШ-2 міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Попасної, Сіверська та команда «Тигр». За винагороди боролися юнаки 2005 та 2007 рр.н. В обох вікових категоріях переможцями стали вихованці КДЮСШ 2.

Команду юнаків 2005р.н. тренує Андрій Сергійович Микитченко.

Команду юнаків 2007р.н. підготував Євген Володимирович Сімбірьов.

25.11.2017 р. в м. Бахмут відбулися Відкриті обласні змагання за програмою двоборства серед юнаків та дівчат 2003, 2004, 2005 рр.н. Сєвєродонецькі атлети повернулися додому з 6 медалями. Золоті винагороди здобули: Ілля Утросін (біг 60 м + стрибки у висоту) та Олександр Клименко (біг 60 м + стрибок у довжину). Призерами змагань стали: Едуард Шумський, Гліб Ємець, Микола Сиротін, Михайло Скрипник.

Спортсменів підготували: Наталія Анатоліївна Жепка та Станіслав Юрійович Кулєш.

30 листопада відбувся чемпіонат міста з настільного тенісу серед учнівської молоді.

За підсумками змагань 1 місце серед дівчат посіли: СНУ ім. Даля, 2 місце — СВПУ, 3 місце — ВПУ 92.

Серед юнаків: 1 місце — СНУ ім. Даля, 2 місце — СХМТ, 3 місце — СМУ (музикальне училище).

Відділ молоді та спорту міської ради