Спортивна мозаїка

04-05-2018

28 квітня 2018 р. в м. Рубіжне відбувся Відкритий 13-й традиційний турнір з дзюдо пам’яті О.В. Сімовіна серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь дзюдоїсти Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Троїцька та Красноріченська - понад 50 осіб.

Вихованці КДЮСШ-1 здобули 4 золоті медалі (Величко Максим, Аскєров Руслан, Макешин Назар та Кісільов Олег) та 2 срібні медалі (Щербак Ілля та Тулінов Тимур), 4-бронзові медалі.

Загалом команда КДЮСШ 1 посіла 2 командне місце.

29 квітня 2018 р. в м. Лисичанськ відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь самбісти Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Троїцька та Красноріченська - понад 70 осіб.

Вихованці КДЮСШ-1 Щербак Ілля, Величко Максим та Рисухін Богдан посіли 1 місця в своїх вагових категоріях. 2 місця - Кісільов Олег та Галенко Матвій, 4 бронзові медалі - Макешин Назар, Тулінов Тимур, Кулєшов Денис та Лихач Микита.

На другому килимі у цей же час проходив Відкритий чемпіонат м. Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше.

1 місця здобули : Аскєров Руслан, Макєшин Назар, Кісільов Олег та Лихач Микита, 2 місця у Буркова Матвія та Тулінова Тимура, 3 місця посіли 6 вихованців КДЮСШ-1.

Тренер - Олександр Тарєльник.

24-25 квітня 2018 року в м. Дніпро відбувся відкритий чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння «Золота ящірка».

Серед дівчат 2007-08 р.н. у форматі складність вихованці КДЮСШ 1 посіли: 2 місце (Макогон Юлія) та 3 місце (Зомарєва Катерина).

Зомарєва Катерина також здобула срібну медаль в форматі лазіння на швидкість.

28.04.2018 р. проходив Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008, 2009рр.н. та молодші.

Наймолодші спортсмени з Сєвєродонецька та Лисичанська змагалися в бігу на 60м, 300м, 600м та стрибках у довжину та висоту.

Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 26 медалей, з них 12 - золоті. Переможцями змагань стали: Дар’я Сорокіна, Кіра Семенова, Маргарита Ляшенко, Ерік Демченко, Євген Недбайло, Артем Сурков та Максим Андрейчєв.

Підготували чемпіонів: Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш, Микола Іванович Трембач.

28.04.2018 р. відбувся Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з важкої атлетики. Змагання проводилися в трьох вікових категоріях: юнаки до 13 років, юнаки до 17 років та чоловіки. За винагороди боролися спортсмени з Сєвєродонецька та Кремінної.

Вихованці КДЮСШ 2 показали високі результати. Чемпіонами змагань серед юнаків стали: Єгор Ярош (в/к 38кг), Андрій Ковальов (в/к 41кг), Марк Гребенар (в/к 50кг), Данило Запорожський (в/к 50кг), Максим Смирнов (в/к 56кг), Всеволод Васильєв (в/к 56кг), Гліб Ферт (в/к 62кг), Вадим Фабричний (в/к 62кг), Давид Дікарєв ( в/к 69кг), Віталій Безуглий (в/к 77кг) та Денис Плотніков (в/к 85кг).

Спортсменів тренують: Андрій Григорович Кравець та Микола Дмитрович Воденіков.

24.04-02.05.2018 року на спортивній базі КДЮСШ 3 “Олімпія” проходила Першість міста серед учнівської молоді з волейболу серед юнаків. У змаганнях взяли участь п'ять  закладів. За результатами змагань 1 місце посіла команда СХМТ, 2 місце - СНУ ім. В.Даля, 3 місце - СВПУ.

Відділ молоді та спорту