Спортивна мозаїка

02-08-2018

Наприкінці липня у Куп’янську відбулася низка змагань з велоспорту. 27 липня тут проходив ІІ етап Кубку України та сума етапів (серед всіх вікових категорій) з велосипедного спорту ВМХ. В рейтингу серед дівчат 13-14 років вихованка КДЮСШ №2 Олеся Собіна стала четвертою. Владислава Пікалова виборола «срібло» серед дівчат 11-12 років. А 29 липня відбувся чемпіонат України (юніори, юнаки) з велосипедного спорту ВМХ. Спортсмени змагалися в рейсингу та індивідуальній гонці на час. Олеся Собіна посіла 4-те місце в рейсингу та в індивідуальній гонці серед дівчат 13-14 років. Олексій Самойлов серед юнаків 11-12 років став 12-им в рейсингу. Владислава Пікалова завоювала «срібло» в рейсингу та «бронзу» в індивідуальній гонці серед дівчат 11-12 років. Учасників та призерів змагань підготував Андрій Леонідович Фурман.