Спортивна мозаїка

01-06-2018

25-27 травня  2018 р в м. Харкові відбувся всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ЗМС Новікова А.Т. серед юнаків 2006-07, 2008-09 р.н. У змаганнях взяли участь дзюдоїсти  України – усього понад 250 чол.

Вихованці КДЮСШ 1 здобули:

1 золоту медаль - Рісухін Богдан (вагова категорія +60 кг)

1 срібну медаль - Бурков Матвій (вагова категорія 26 кг)

3 бронзові медалі - Кісільов Олег (вагова категорія 42 кг) та Галенко Матвій (вагова категорія 50 кг).

Тренер Олександр Тарєльник.

З 21 по 27 травня 2018 р. в м. Харкові відбувся Всеукраїнський турнір «Шоколадна ракетка» з тенісу серед учасників до 12 та до 14 років. У цих змаганнях взяли участь 10 тенісистів з Сєвєродонецька.

Серед дівчат до 12 років в одиночному розряді 1 місце посіла Стрижак Олеся, обігравши в фіналі харків’янку з рахунком 7/5  6/4.

В парному розряді вихованки КДЮСШ 1 Стрижак Олеся та Ібрагімова Каміла поступилися тенісисткам з Харкова і посіли 2 місце.

Серед хлопців в до 12 років Заярний Сашко та Манцев Микита в парі посіли 3 місце. А в одиночному – Заярний Сашко теж отримав бронзову медаль.

23.05.2018 р. в Сєвєродонецьку проходили заключні матчі Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. Гра була напруженою, але наші хлопці були незламними. Ілля Карпов та Артем Донченко стали авторами забитих м’ячів та принесли команді перемогу (рахунок 2:0). Кирило Абрамов отримав винагороду як кращий воротар, а Дмитро Шпак став кращим гравцем чемпіонату.

Підготував команду Андрій Сергійович Микитченко.

26.05.2018 р. в Старобільську в рамках чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. вихованці КДЮСШ 2 зустрілися з місцевою командою. Непростий матч завершився на користь сєвєродончан з рахунком 2:1. Обидва м’ячі у ворота суперників забив Даніїл Камишанський.

Підготував хлопців Андрій Сергійович Микитченко.

26.05.2018 р. в Сєвєродонецьку відбулися фінальні матчі Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н. Команда сєвєродончан в півфіналі зустрілася з командою Попасної та перемогла з рахунком 2:0. У вирішальному матчі наші хлопці грали з командою з Рубіжного. У запеклій боротьбі юні сєвєродонецькі футболісти, на жаль, не змогли вистояти та поступилися з рахунком 2:0. У результаті – срібло чемпіонату.

Тренує команду Євген Володимирович Сімбірьов.

26.05.2018 р. в Сєвєродонецьку проходив Чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного віком від 7 до 12 років. Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 6 медалей у різних спортивних розрядах. Бронзовими призерами змагань стали: Анастасія Гончарова, Анастасія Левчук та Михайло Левчук. Срібло чемпіонату вибороли Владислава Шевченко та Яна Романенко. Олександр Загайнов за програмою КМС став переможцем змагань.

Тренують спортсменів: Геннадій Іванович Шатохін, Катерина Володимирівна Данильченко, Любов Вікторівна Дорофеєва.

21-23.05.2018 р. в м. Чорноморську проходив Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші. Команда КДЮСШ 2 посіла 12 місце серед 34 команд спортивних шкіл. А команда Луганської області, до складу якої входили й наші атлети, стала 10 з 19 збірних команд областей України.

25-26.05.2018 р. в Кремінній проходили відкритий Кубок Луганської області, чемпіонат області серед юніорів з легкої атлетики та ХХ відкриті обласні змагання на призи учасників Олімпійських ігор. Команда КДЮСШ 2 посіла другі місця в чемпіонаті та в Кубку області. В особистій першості сєвєродончани завоювали 8 медалей, з яких 2 золоті винагороди виборов тренер-викладач КДЮСШ 2 Станіслав Кулєш. Олександр Рязанцев завоював срібну та бронзову медалі, Данило Мерщанський виборов бронзу та золото, Лілія Удовиченко також має дві винагороди: срібну та золоту.

Підготував спортсменів Станіслав Юрійович Кулєш.

Відділ молоді та спорту