Спортивна мозаїка Сєвєродонецька

22-12-2020

17 грудня на базі КДЮСШ4 пройшов фінал Регіонального дитячого турніру з міні-футболу присвяченого пам’яті Шакуна О.Д. У фінальному поєдинку суперниками команди КДЮСШ4 ( тренери-викладачі Бублік Костянтин та Мельник Сергій) стали  вихованці КДЮСШ2 та команда м. Лисичанськ. Боротьба була запеклою. Переможцями стали  КДЮСШ2,  а команда  Лисичанська  стала срібним призером змагань.

* * *

18 грудня у великому демонстраційному залі КДЮСШ4 (Льодовий палац) відбулась незвичайна подія - прем’єрний показ кіножурналу "Байки". Цього разу героями та акторами кіножурналу стали маленькі сєвєродончани.

Кіножурнал бере свій початок з міста Горлівка (Донецька область), пізніше зйомки стали проходити по всій території України. Протягом п'яти років "Байки" відвідали понад 30 міст, в основному обласного значення. Знімаються переважно діти і дорослі від 5 років. Зазвичай в містах проходять кастинги, після чого актори отримують ролі і вже працюють на знімальному майданчику. В зйомках може взяти участь будь-який бажаючий. Головне вірити в себе і мати бажання навчитися нової професії. Зйомки не обходяться без участі різних зірок кіно, також, як і шоу бізнесу. На сьогоднішній день кіножурнал отримав міжнародний статус і планує проводити кастинги та набори акторів в країнах ближнього зарубіжжя. "Байки" стали  майданчиком любителів дитячого кіно. Трампліном для тих, хто бажав познайомитися з закадровим світом кіно. Картини знімаються багатожанрові, тому є можливість отримати як образ веселого персонажа, так і стати героєм мелодрами. Найголовніше досягнення кіножурналу - це повага і затребуваність серед глядача. Кіножурнал показують як на великому екрані, так і на телебаченні. Участь у кінофестивалях дає можливість оцінити по достоїнству акторську працю кожного актора. На сьогоднішній день кіножурнал має запатентовану назву і логотип, тому сміливо  називається брендом.

На жаль урочисту подію не вдалося провести з повним обсягом глядачів, адже в умовах сьогодення будь який масовий захід дозволяється проводити лише якщо виконано всі карантинні обмеження. Але і батьки маленьких «зірок» і організатори з розумінням  та професіоналізмом поставилися до події та виконали усі необхідні заходи згідно з протоколом карантинних обмежень. Свято пройшло яскраво та урочисто.

* * *

19 грудня, на день Святого Миколая, в басейні КДЮСШ4 пройшов Чемпіонат міста з плавання.

* * *

Громадська спілка «Луганська обласна федерація футболу» продовжує проводити Чемпіонат Луганської області з футзалу. Переможцями матчів 19 та 20 грудня в проведених у КДЮСШ 4 (Льодовий палац) стали: 19.12. - «Фаворит», «ІВТ», «СКВ-Комфортне місто», «Рамус», «Рятувальник», «Олімп», «Металіст», 20.12 - «Фаворит», «Діана», «Кремінщина», ГУНП, «Олімп», «LEX», «Сокіл», «Квазар», «Марк».

]]>https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%94%D0%AE%D0%A1%D0%A8-4-%D0%B2%D1%96%D...]]>