Спільна робота з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог в умовах карантину продовжується

19-11-2021

Моніторингові перевірки з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог в умовах карантину тривають. Співробітниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів  управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА спільно зі співробітниками Сєвєродонецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Сєвєродонецького районного Управління поліції ГУНП  в Луганській області в період з 15.11.2021 по 19.11.2021 було проведено моніторингові перевірки 56 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. На порушників складено 1 протокол за ст.  44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей», 2 протоколи  за ст. 42 КУпАП  «Порушення санітарних норм.

Нагадуємо, що порушення статті 42 КУпАП  «Порушення санітарних норм» тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно статті 44- 3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей»  за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених ]]>Законом України]]> "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;  перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Спільна робота буде здійснюватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку Сєвєродонецької МВЦА