Спасибі невтомним серцям освітян

29-09-2017

28 вересня з нагоди професійного свята працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня, у міському Палаці культури відбулися урочистості.

На свято завітали поважні гості: народний депутат України Сергій Шахов, в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, заступники міського голови Олексій Ярош і Григорій Пригеба, радник міського голови Сергій Самарський.

До освітян з вітаннями звернувся народний депутат України Сергій Шахов: «Педагоги вчили мене трудитися, вчили перемагати, йти до кінця. Говорили, що трудитися не соромно, не соромно працювати, добиватися результату. Працелюбність приводить до справедливості. Хочу побажати вам посмішок на ваших обличчях, терпіння, довголіття і здоров’я, яке ви витрачаєте на своїй важкій та непростій роботі, коли вчите наших дітей. Бажаю, щоб діти, яких ви випускаєте з дитячих садків, шкіл, університетів, поверталися і говорили вам спасибі», - зазначив Сергій Володимирович.

Привітав зі святом педагогів в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький: «Ви, наскільки можете, віддаєте всіх себе, свої сили на те, щоб у нас, у нашого міста, нашої держави була надія. Надія на відродження, на сильну країну, на грамотних, розсудливих і гідних громадян України. У Сєвєродонецьку, у нашому любимому місті, освіта завжди залишається на вищому рівні. Доказом цього є результати ЗНО, десятки олімпіад, виграних вашими учнями, ваші власні нагороди, у тому числі й урядові. Звичайно, це бачимо й ми, міська влада. Спасибі вам за ваш труд. Зі святом!», - сказав Сергій Вікторович.

Начальник відділу освіти міської ради Ольга Каширіна у своїй вітальній промові зокрема зазначила, що сьогодні освіта набуває стратегічного значення: «Пріоритетний національний проект Нова українська школа дозволяє у певній мірі відчути міцний потенціал інновацій в системі навчання і виховання. Результат залежить, перш за все, від активної позиції нас з вами - вчителів, вихователів, психологів, соціальних педагогів, керівників гуртків, керівників навчального закладу, усіх, хто причетний до освіти міста, області, держави», - наголосила Ольга Григорівна.

Працівників освіти з нагоди свята відзначено Подяками Міністерства освіти і науки України, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотами Луганської ОДА і Департаменту освіти і науки Луганської ОДА, Сєвєродонецької міської ради, почесними грамотами і грамотами відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, грамотою Луганської профспілки.

Відзначили й ветеранів педагогічної праці – освітян, які вчили думати і розуміти, не пасувати перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити в себе і не відступати на крутих підйомах, йти уперед. І тих, хто на заслуженому відпочинку, і тих, хто в строю, присутні вітали оплесками стоячи.

Серед присутніх на святі були й 25 молодих фахівців, які вже сьогодні присвятили себе служінню на освітянській ниві – школі чи дитячому садочку. Їх так само привітали оплесками з побажаннями успіхів, натхнення, стійкості та розкриття своїх здібностей від своїх досвідчених колег.

Концертну програму для педагогів і гостей свята підготував Центр дитячо-юнацької творчості та колективи Палацу культури Хіміків. На запрошення народного депутата України Сергія Шахова музичними номерами освітян вітав переможець шоу Х-фактор 5 Дмитро Бабак.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради