Слова вдячності учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

13-12-2017

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 13 грудня у залі засідань міської ради відбулося урочисте нагородження ліквідаторів аварії.

До присутніх звернувся міський голова Валентин Казаков. Він висловив слова вдячності та поваги всім «чорнобильцям» за їх особистий  внесок  в ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  побажав  міцного здоров’я та довгих років життя.

За самовідданість, мужність і героїзм, проявлені в екстремальних обставинах та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Валентин Казаков разом з головою ГО «Ветерани Чорнобиля м.Сєвєродонецька» Алевтиною Фіалковською нагородив грамотами, подяками та подарунками ліквідаторів аварії.

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Адже саме 14 грудня було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС. Цей день пам’яті став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради