Ви тут:

Сірникова олімпіада в СЗШ №20

13-03-2017
Категорія: 

1 березня у математичному календарі – Всесвітній день математики. Починається це свято з опівночі (Окленд, Нова Зеландія) і триває доти, доки не закінчиться 1 березня у всіх точках світу.
Цього дня діти віком від 4 до 18 років з будь-яким рівнем математичної підготовки беруть участь у різноманітних світових інтернет-змаганнях.
Кафедра математики СЗШ №20 міста Сєвєродонецька відсвяткувала цей день разом із учнями 8-11 класів, провівши Сірникову олімпіаду, автором якої є вчитель математики Т.В. Глєбова. Спочатку учасники прослухали інформацію про історію виникнення сірників та сфери їх застосування, дізналися про виробництво сірників в Україні, довідалися про пам’ятник сірнику у Києві, а також про історію проведення цієї олімпіади (а така ідея виникла у 2004 році у Луганську), ну і, звісно ж, пройшли інструктаж з правил поводження з сірниками. 
Далі учні отримали завдання і почали розв’язувати задачки, демонструючи рішення на сірниках. Діти з величезним задоволенням і захопленням моделювали, підбирали варіанти і знаходили правильні способи та шляхи їх розв’язання. Участь в олімпіаді допомогла багатьом учням подолати певні комплекси, що виникають у процесі вивчення математики, повірити у свої власні сили і можливості. Навіть незначний успіх на олімпіаді надає школярам впевненості у собі і, як показує досвід, сприяє формуванню у дітей інтересу до математики, а також поглибленню знань.
Переможцями олімпіади стали учениці 11 класу Дар’я Русс і Аріна Білоіваненко, а також учні 8 класу Влад Трембач та Ілля Лисенко. Вони нагороджені пам’ятними відзнаками – грамотами. Але перемога – не найважливіше для навчання, правда ж? Головне, що всі учасники отримали шалене задоволення від заходу і пізнали для себе нові, незнані раніше грані математики.

За інформацією газети «Сєвєродонецькі вісті»

Рейтинг: 
Голосов пока нет
292
0