Сім’я ВПО отримала квартиру в рамках Програми забезпечення молоді житлом

04-09-2018

03 вересня у міській раді в.о. міського голови Ігор Слєсарєв  вручив сертифікат на квартиру та ключі сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які з 2014 року проживають у м. Сєвєродонецьку.

Родина отримала пільговий довгостроковий кредит на придбання житла за Міською програмою забезпечення молоді житлом в м. Сєвєродонецьку на 2018-2020 роки у сумі 425562 грн. за рахунок коштів міського бюджету.

Ігор Слєсарєв привітав родину та зазначив, що реалізація цієї програми стала можлива завдяки тісній і плідній співпраці міської ради та Держмолодьжитла.

«З нашого боку ми забезпечуємо фінансування, а Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву реалізує різноманітні механізми державної підтримки громадян у їх прагненні здобути власне житло. На сьогодні найбільш популярним та актуальним механізмом серед молоді є програма пільгового довготермінового кредитування будівництва або придбання житла для молодих сімей.

На жаль, у зв’язку з подіями, які відбувалися на нашій землі у 2014 році, Програма була призупинена. А сьогодні - наочний приклад того, як Програма реалізується на практиці», - сказав Ігор Слєсарєв.

Директор Луганського регіонального управління «Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Інеса Кірєєва зазначила: «Добре, що ця Програма запрацювала. Це лише початок. Найближчим часом сподіваємося, що цього року ще одна сім’я отримає кредит на придбання житла за Програмою», - та додала, що до Луганського РУ Держмолодьжитло постійно звертаються сім’ї та одинокі громадяни з числа учасників АТО та ВПО, які працюють на  державних підприємствах, установах, організаціях і які зацікавлені в придбанні житла на пільгових умовах.

Програма надає можливість отримати пільговий довгостроковий кредит за  рахунок  коштів місцевого бюджету категоріям громадян, які працюють на підприємствах, організаціях, установах в м. Сєвєродонецьку, а саме :

1. Сім'ї та одинокі молоді громадяни,  які  згідно  із  законодавством  визнані  такими,   що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

-  сім'я  в  якій  чоловік та дружина віком до 35 років включно;

- неповна сім'я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має  неповнолітніх  дітей  (дитину);

- одинокі  молоді  громадяни віком до 35 років включно.

2. Педагогічні та науково-педагогічні працівники, медичні і фармацевтичні працівники, працівники культури та мистецтв, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування віком до  40 років включно.

3. Громадяни віком до 40  років включно , на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  та члени їх сім’ї ;

4. Внутрішньо переміщені особи віком до 40  років включно, на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» і, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1жовтня 2014 р. №509.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради