Сєвєродонецький ЦНАП долучився до Всеукраїнської асоціації центрів адміністративних послуг

14-06-2018

Про що 4 червня 2018 року міським головою Валентином Казаковим та головою ГО «Всеукраїнська асоціація центрів адміністративних послуг» Наталією Шамрай був підписаний Меморандум про включення, співпрацю та партнерство.

Відтепер ЦНАП у м. Сєвєродонецьку долучився до ЦНАПів, які прагнуть постійно покращувати рівень надання адміністративних послу, співпрацювати над формуванням та запровадженням стандартів надання адміністративних послуг, орієнтованих на інтереси територіальної громади та кожного окремого споживача, відстоювати та захищати єдине спільне бачення щодо створення та розвитку центрів надання адміністративних послуг на засадах децентралізації та максимального наближення послуг до споживача, сприяти розвитку та запровадженню сучасних форм взаємодії між центром надання адміністративних послуг та споживачами, вивчати, поширювати та допомагати у впровадженні міжнародного досвіду.

Як зазначає начальник відділу адміністративних послуг міськради Олена Єлісєєва, сєвєродонецький ЦНАП отримає надзвичайну користь від співпраці з Асоціацією. Це і обмін досвідом діяльності центрів надання адміністративних послуг, і розвиток системи професійної підготовки та підвищення кваліфікації персоналу, і можливість участі у грантах міжнародних партнерів, які співпрацюють з Асоціацією.

«Для мене як керівника міського ЦНАПу, а також для моїх колег велика честь працювати з найкращими професіоналами, які прагнуть до змін у сфері надання адміністративних послуг», - підкреслила Олена Єлісєєва.