Сєвєродонецькі юні туристи – на висоті!

31-01-2020

25 січня на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства у м. Сєвєродонецьку відбувся збір переможців І (обласного) етапу змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.

Звіти про походи (велосипедний та водні), в яких взяли участь вихованці та педагоги Сєвєродонецького Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, посіли І місце в Луганській області та стали учасниками Всеукраїнського етапу.

Туристи-водники під керівництвом Лариси Борисової і Олександра Герасименка здійснили походи ІІ категорії складності по рр. Чорний Черемош, Черемош, Прут (Івано-Франківська та Чернівецька області), а туристська група під керівництвом Олександра Іванова взяла участь у велосипедному поході ІІ категорії складності по Луганщині.

Переможцям було вручено  кубок та грамоти!

Вітаємо!

Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради