Сєвєродонецькі малюки з багатодітних сімей отримали новорічно-різдвяні подарунки

24-12-2019

Щороку, з метою соціальної підтримки сімей пільгових категорій в рамках проведення міських заходів, Сєвєродонецька міська рада до новорічно-різдвяних свят забезпечує наборами солодощів дітей з багатодітних сімей (у віці від 1 року), які не відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, 23 грудня в Управлінні праці та соціального захисту населення отримали подарунки від Сєвєродонецької міської ради перші 16 дітей зазначеної категорії.

Як зазначила начальник Управління праці та соціального захисту населення міськради Наталія Василенко, у цьому році кількість дітей з багатодітних сімей (у віці від 1 року), які не відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади склала – 166, і всі вони отримають солодощі від Сєвєродонецької міської ради.

До речі, за ініціативи команди Ігоря Буткова та депутатської групи «Сєвєродончани» нинішнього року набори новорічно-різдвяних солодощів від міськради отримає рекордна кількість маленьких містян - 10311 дітей.