Сєвєродонецьке тролейбусне управління заощадило на електроенергії у вересні-жовтні майже 90 тисяч гривень

23-09-2019

У вересні відбулася знакова подія для економіки Луганської області: вперше великий споживач електроенергії купує її не у регіонального монополіста, яким є «Луганське енергетичне об'єднання» та його дочірня компанія «Енера-Схід», а в іншого підприємства. Що дозволило заощадити 86860 грн.

12 серпня ]]>Сєвєродонецьке тролейбусне управління оголосило відкриті торги]]> на закупівлю 658 тис. кВт-год електроенергії на вересень і жовтень на суму 1460760 грн (з ПДВ). У тендері взяли участь 2 підприємства-постачальника електроенергії - «Енера-Схід» і «ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ». Кращу ціну запропонувало харківське підприємство, яке і було визнано переможцем торгів. З ним і був укладений договір на суму 1373900 грн (з ПДВ). Майже на 90 тис. грн дешевше, ніж якби було укладено прямий договір з «Енера-Схід».

На жаль, у СТрУ були побоювання, що у зв'язку зі зміною постачальника будуть перебої з електропостачанням. Адже «ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ» тільки продає електроенергію, а передає її на СТрУ по своїх мережах ЛЕО. Тепер уже можна сказати, що ринок електроенергії дійсно працює і можна безбоязно змінювати постачальників. В СТрУ сподіваються, що]]> в новому тендері, на поставку 800 тис. кВт-год електроенергії в листопаді-грудні]]>, який вже оголошений 13 вересня, візьмуть участь і інші постачальники.

Зауважимо, що крім меншої ціни, у «ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ» ще й кращі умови поставки, оскільки це підприємство не вимагає авансових платежів.

Матеріал інтернет-видання ]]>«Сегодня в Северодонецке»]]>