Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

04-07-2017

Шановні громадяни! Сєвєродонецьке міське управління  ГУ ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.
Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.
Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством . Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером "101".