Сєвєродонецька міськрада отримала подяку за впровадження реформи Нової української школи

20-01-2020

На адресу Сєвєродонецької міської ради надійшла подяка від директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрія Стецюка (№01/05/01-157 від 14.01.2020) за впровадження реформи Нової української школи.
В подяці зазначено: «Високо цінуємо ваш внесок у впровадження реформи Нової української школи, самовідданість і високий професіоналізм. Сподіваємося на подальшу конструктивну й плідну співпрацю на шляху створення української державності».
У 2019 році між місцевими бюджетами міст, районів та об’єднаних територіальних громад, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 року №130 було розподілено субвенцію з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
У місті Сєвєродонецьку на 100% використали кошти на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту нової української школи для початкових класів закладів загальної середньої освіти. Серед органів місцевого самоврядування Луганської області, які забезпечили виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 року №130, також місто Рубіжне, Білокуракинський, Кремінський, Марківський, Новоайдарський, Новопсковський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони та деякі об’єднані територіальні громади області.