Сєвєродонецька міська територіальна громада долучилась до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

17-04-2021

17 квітня Сєвєродонецька міська територіальна громада приєдналася до всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» та в її рамках «Дня благоустрою». Головне її завдання - спільними зусиллями громад, влади, соціальної сфери та громадських організацій зробити навколишнє середовище України чистішим та гарнішим.

Проведення акції «За чисте довкілля» відображає активну життєву позицію дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк прокоментував: «Дотримуючись традицій ми сьогодні проводимо День довкілля в громаді. Після осінньо-зимового періоду наводимо порядок: наше місто стане ще чистіше. Якщо люди мають бажання підтримувати чистоту у місті, то й мають долучатись до благоустрою».

У Сєвєродонецьку до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилися підприємства, організації, військові, державні та обласні структури, правоохоронці, працівники структурних підрозділів та комунальних закладів Сєвєродонецької міської ВЦА, громадські організації, а також представники приєднаних територіальних громад.

Спільними зусиллями проведена санітарна очистка, видалення порослі та бур’янів з подальшим вивезенням сміття з загальноміських територій та міст відпочинку городян: площ Миру та Перемоги, скверів Гоголя і Горького, навколо озер Чистого та Паркового і на території самого парку, зелених зон скверу по пр. Космонавтів, 25 та території скверу «Дитяче містечко» тощо.

]]>Детальний репортаж на сторінці Сєвєродонецької міської ВЦА у Фейсбук]]>