Сєвєродонецька міська рада приєдналася до святкування Всесвітнього дня вишиванки

18-05-2017

Сєвєродонецька міська рада приєдналася до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

18 травня працівники міськради на власному прикладі показали, що долучитися до святкування може кожен, просто вбравшись у вишиванку. Вдягнути важливу складову українського народного вбрання можна на роботу, до університету, школи, садочка чи просто на прогулянку.

Це свято є самобутнім і самодостатнім, неприв’язаним до жодного державного чи релігійного.

Дата проведення Всесвітнього дня вишиванки -  щороку у третій четвер травня.

Також Сєвєродонецька міська рада запрошує всіх городян на відзначення Всесвітнього дня вишиванки, що відбудеться ввечері 18 травня біля міського Палацу культури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради