Сєвєродонецька міська рада обіграла лисичанських колег в товариському матчі в футбол

01-09-2016

1-го вересня відбувся товариський матч між Сєвєродонецькою та Лисичанською міськими радами.

Захід присвячений Дню міста Лисичанська, який відзначатиметься 2-го вересня.

В збірній Сєвєродонецької міськради приймало участь керівництво органів місцевого самоврядування, представники її структурних підрозділів та депутатського корпуса. Підтримати сєвєродонецьку збірну приїхали її прихильники з Сєвєродонецька. Під час гри вони скандували «Сєвєродончани – вперед!», «Сєвєродонецьк!», «Сєвєродончани – молодці!» та інші лозунги. Особливої підтримки нашим спортсменам додавали прапори рідних міста та країни, які тримали в руках вболівальники.

В результаті напруженої боротьби з рахунком 7:2 перемогла команда Сєвєродонецької міської ради.

Привітати переможців до мікрофону вийшов Лисичанський міський голова Сергій Шилін.

«Сьогодні гра дійсно пройшла на тому рівні, якого заслуговує наша команда. Сьогодні лисичанам потрібно дивитися на цю гру та тренуватися, і ми приділимо цьому багато уваги»,- сказав мер Лисичанська і вручив капітану сєвєродонецької команді секретарю міської ради Григорію Пригебі кубок переможців та грамоту.

«Ми вітаємо лисичан з наступаючим Днем міста та дякуємо за чудову якісну гру»,- звернувся до лисичанських колег Григорій Пригеба.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради