Сєвєродонецька міська рада долучилась до акції «Чистий четвер з поліцією Луганщини»

26-04-2019

Сєвєродонецька міська рада активно долучилась до акції «Чистий четвер з поліцією Луганщини», яка проводилась 25 квітня, починаючи з 15.00, в усіх містах та районах області. Як повідомив начальник управління ЖКГ міськради Антон Ковалевський, у заході взяли участь 50 працівників комунальних служб.

За інформацією Нацполіції Луганської області, співробітники поліції проводили превентивний захід, який спрямований на замальовування написів на стінах будинків з інтернет-адресами торгівців наркотичними та психотропними речовинами.

У місті Сєвєродонецьку в акції взяли участь і очільник поліції разом зі своїми заступниками. До поліцейської акції долучились підлітки, комунальники та громадськість. Учасники заходу поділились на групи, кожній групі було визначено вулицю або квартал, який вона і «відпрацьовувала».

«Зрозуміло, що замальовування написів на стінах будинків не є роботою поліції, - наголосив очільник поліції Сергій Колесник, звертаючись до учасників заходу. - Наше завдання виявляти торгівців зіллям та притягати їх до відповідальності. Але, розповсюдження цих написів з Інтернет-адресами тільки силами поліції не зупинити. Тому ми повинні саме своїми діями зрушити цю проблему з міста. Приємно, що на наш заклик відгукнулась і учнівська молодь, і громадськість, і комунальні служби. Необхідно, щоб громадяни з порозумінням поставилися до проблеми наркоманії. Бо це страшне зло, якщо з ним не боротися, захлисне наших дітей. Ми повинні вберегти їх від цього, бо діти – наше майбутнє, майбутнє нашої держави».

Напередодні акції, 24 квітня, цю проблему було піднято і жваво обговорено на засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради за участю начальника Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області Е. Свєтова і співробітників СБУ. За результатами обговорення в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком було надано відповідні доручення виконавчим органам міськради щодо реагування і вжиття відповідних заходів.