Сєвєродонецьк взяв участь у заходах до 80-річчя Луганської області

04-06-2018

Міський голова Валентин Казаков очолив сєвєродонецьку делегацію, яка взяла участь у заходах, присвячених 80-річчю від дня утворення Луганської області.

До складу делегації увійшли керівництво міста, депутати Сєвєродонецької міської ради, видатні спортсмени і тренери, медики, представники міських підприємств і посадові особи місцевого самоврядування.

2 червня на площі Перемоги відбулись урочистості. Одним з заходів, в якому взяла учать сєвєродонецька делегація, стала урочиста хода міст та районів області.

За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди 80-річчя утворення Луганської області обласну відзнаку – Почесну грамоту - отримала начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко.

Також участь в обласних святкуваннях взяли творчі колективи Сєвєродонецького міського Палацу культури, СДЮК «Юність»,  Центру дитячо-юнацької творчості, сімейно-спортивного центру "Магма". Танцювальні колективи з цих трьох закладів були задіяні у встановлені рекорду України з одночасного виконання 83-ма хореографічними колективами українського танцю з фіксацією у Книзі рекордів України.

Дитячу розважальну програму «Територія розваг» провели колективи міського Палацу культури. Сєвєродонецькі танцівники та співаки серед інших аматорських колективів міст та районів області виступили й на головній сцені під час фестивальної програми «Вільні. Щирі. Талановиті».

Міська суспільно-політична газета «Сєвєродонецькі вісті» взяла участь в обласному фестивалі медіа та поліграфії «Медіа-вернісаж – 2018».

На виставці «Гордість твоя, Луганщино!» була представлена експозиція про сєвєродончанина - Заслуженого будівельника України Новікова Петра Пилиповича – людину, яка будувала Сєвєродонецьк.

Як зазначає міський голова Валентин Казаков, головна цінність Сєвєродонецька – це його жителі: «Сєвєродончани дуже люблять своє місто, піклуються про нього, пишаються своїм минулим, мають гідне сьогодення, впевнені у славетному майбутньому свого міста».

Сєвєродонецьк - місто хіміків, науковців, будівельників, художників, поетів, спортсменів. Важко повірити, що понад вісім десятиліть тому тут, на лівому березі Сіверського Дінця, не було нічого, окрім пісків та перекотиполя. Тепер же стоїть сучасне місто.

У місті діє 36 великих підприємств, 8 науково-дослідних інститутів, працює понад три тисячі підприємств різних форм власності. За розвитком підприємництва Сєвєродонецьк посідає перше місце на Луганщині.

Сєвєродонецьк інвестиційно-привабливе місто. Питома вага міста в загальному обсязі іноземних інвестицій - понад 35 відсотків. Сєвєродонецьк завжди прагне брати участь в усіх інноваційних проектах, які б покращили його привабливість. Сєвєродонецьк лідирує у розвитку відновлювальної енергетики та енергоефективності на Луганщині.

Сєвєродонецьк пишається своєю системою освіти. За підсумками командної участі в  ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів команда учнів Сєвєродонецька традиційно знову посіла перше місце у рейтингу серед міст та районів Луганської області.

В Сєвєродонецьку працюють медичні заклади практично з усіх напрямків. Доступність та якість послуг у сфері охорони здоров’я також має найвищий показник на Луганщині.

Сєвєродонецьк називають містом талантів, естетичного та культурного розвитку. Місто стало ба́тьківщиною конкурсу дитячої поезії “Джерельце”, який носить ім’я сєвєродонецького поета Йосипа Курлата. Працює у Сєвєродонецьку Заслужений працівник культури України - керівник народного ансамблю бального танцю «Евріка» Сергій Кулаков.

Дозвілля сєвєродончан різного віку також забезпечують різноманітні народні та зразкові самодіяльні колективи. Популярністю користуються школи естетичного виховання: дві музичні і художня, три бібліотеки та Галерея мистецтв.

Створені всі умови для розвитку спорту – від футболу, шахів до східних бойових оздоровчих систем. На безкоштовній основі працює багато спортивних дитячо-юнацьких секцій. Є стадіони, два плавальних басейни, зал боротьби, спортивні школи, зали, є майданчики для Воркауту, фізкультурно-оздоровчі центри.

Сєвєродонецьк виховує своїх чемпіонів Світу, Європи, України, майстрів спорту міжнародного класу. Відома на всю Україну та поза її межами жіноча волейбольна команда “Сєвєродончанка”.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю