Сєвєродонецьк втретє провів фестиваль-конкурс «Наша надія – мир на Донбасі»

30-10-2018

Протягом двох днів 26-27 жовтня в МПК відбувалось творче свято – міський відкритий фестиваль-конкурс «Наша надія – мир на Донбасі».

Цього разу в ньому взяла участь рекордна кількість учасників м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новопсков та смт. Сиротине, Привілля, Попасна, Борівське. До конкурсу було подано понад 130 заявок. Загальна кількість учасників склала 741.

Вітала учасників фестивалю секретар міської ради Ельвіна Марініч: «Від імені міського голови Валентина Казакова, Сєвєродонецької міської ради та від себе особисто вітаю усіх присутніх. Сьогодні заключний день фестивалю. Тому дякую усім, хто брав участь у організації заходу, артистам, творчим колективам, які подали заявки і прибули до Сєвєродонецька заради участі у фестивалі. Сьогодні всі переможці. У нас вийшло дуже красиве свято мистецтва, таланту і творчості. Я впевнена, що фестиваль «Наша надія – мир на Донбасі» допоможе змусити назавжди змовкнути зброю. Ми бачимо, що фестиваль користується популярністю і розвивається. Тож, запрошую вас усіх до участі у фестивалі і в наступному році».

Виступали артисти в трьох напрямках: вокал (естрадний, народний та академічний спів), хореографія (сучасна, народна, класична та спортивна) і у змішаному жанрі.

Вимоги до конкурсантів були досить суворими. Компетентне журі оцінювало майстерність та технічний рівень, емоційність виконання, сценічній образ, презентацію виступу, акторські уміння, тему виконуваної композиції, її актуальність та сценічну культуру учасника.

До складу журі увійшли: начальник та головний спеціаліст відділу культури міської ради Тетяна Грачова і Світлана Ульянова, головний балетмейстер Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Ірина Сєрікова, завідувач відділом народної творчості Луганського обласного центру народної творчості Олександр Бірюстюков, викладач відділу хорового диригування Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва Людмила Сольона, методист першої категорії з культурно-мистецьких заходів Луганського обласного центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва Алла Жуля, директор КУ СДМШ №1 Маргарита Польова.

По завершенню фестивалю відбувся гала-концерт переможців. Серед них першу премію в номінації «Хореографія» отримали Софія Бєлоусова, народний ансамбль бального танцю «Евріка», хореографічні колективи «Зоряни» та «Гран-прі», Софія Свірепова, колектив сучасної хореографії «DKdance», студія спортивного танцю «Магма», Валерія Ратушна, Марія Суркова (Сєвєродонецьк); тріо «Веселка» (Новодружевськ).

Найкращими виконавцями в номінації «Вокал» визнано Міладу Драньову, Владу Тулупову, ВА «Карамєль», Катерину Тимофєєву, НА естрадної пісні «Луч» та учасника народного хору «Козачі наспіви» Руслана Пржегарлинського (Сєвєродонецьк); Кирила Бучкова, колектив «Музичні барви» (Борівське); Лоліту Глотову, Юлію Палай (Лисичанськ); Світлану Кравченко, тріо «Конфєті» (Сиротине).

У змішаному жанрі переможцями стали Ярослава М’ясушкіна (Борівське); Дєні Безбородов, театр пантоміми «Магік» (Сєвєродонецьк) та естрадний театр пісні і танцю «Конфєті» (Попасна).

Всі учасники фестивалю отримали сертифікати участі в конкурсі. Переможці одержали дипломи та цінні подарунки.