Сєвєродонецьк відтепер місто-партнер Чернігова

22-09-2019

В.о.міського голови Вчеслав Ткачук підписав Угоду про співробітництво та партнерство з Черніговим.

Підписання угоди, яку ініціювали керівники обох міст, відбулося 20 вересня в Чернігівській міській раді на урочистому зібранні, присвяченому Дню міста Чернігова.

Вячеслав Ткачук висловив своє захоплення Черніговом, подякував та вклонився всім чернігівцям за те, що батальйон «Чернігів» забезпечував порядок у Сєвєродонецьку після його звільнення.

• Для нас коли ми проїжджаємо блокпости – а вони в нас так само часто, як у вас краса на вулицях – ми завжди спокійно їдемо і ніколи не боїмося людини з автоматом. Зброя змінює людину, і не завжди в кращий бік. Але ваші хлопці – ми завжди ними гордилися. Вони були не тільки на передніх рубежах, вони просто охороняли наше місто по всьому периметру. Спасибі їм, - сказав  Вячеслав Петрович.

]]>За інформацією прес-служби Чернгівської міської ради]]>