Сєвєродонецьк: рятувальники закликають городян дотримуватись правил безпечної поведінки під час святкування Водохреща

17-01-2017

Хрещення Господнє - одне з найбільших свят християн. У цей день люди освячують воду, а також вважається, що купання на свято Водохреща очищає дух, зміцнює тіло та додає наснаги на весь рік. Шануючи народні звичаї, щороку сєвєродончани долучаються до святкування.

На березі озер Чисте та Паркове проходить масове занурення городян у воду. Слід відзначити, якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано пам’ятати, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках - ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг - людині негайно необхідно надати допомогу. При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження - розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла. Потім тепло одягти, укласти в ліжко. Зігрівання повинно бути поступовим, щоб не було різкого перепаду температур.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

Крім того, під час святкування не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області радить громадянам відпочивати лише у таких спеціально облаштованих місцях, де, за необхідності, ви зможете швидко отримати допомогу фахівців. Рятувальники закликають мешканців міста бути обережними під час святкувань та дотримуватися правил безпечної поведінки.

Головне управління ДСНС України у Луганській області

Средняя: 4.5 (2 оценок)