Сєвєродонецьк: рятувальники проводять рейди та тренування на водних об'єктах

16-12-2016

Зимова риболовля вже багато років вважається одним із найнебезпечніших захоплень, яке щороку забирає десятки життів в Україні адже головну небезпеку становить можливість провалитись під лід, отримати обмороження, замерзнути в крижаній воді.

Так, 14 грудня співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області з метою попередження загибелі та травмуванню людей на льоду провели профілактичні рейди на озерах Чисте та Паркове. В ході рейду рятувальники розповіли про небезпеку, яка може спіткати людину на льоду та як врятувати своє життя під час надзвичайної події. Рибалкам були роздані листівки з правилами поводження на льоду. На водних об’єктах міста Сєвєродонецька були встановлені попереджувальні таблички. Також з черговим караулом 12 державної пожежно-рятувальної частини були проведені додаткові заняття щодо порятунку людей на озері.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадує мешканцям міста бути обережними і не ризикувати своїм життям та не виходити на лід!

ГУ ДСНС України у Луганській області