Сєвєродонецьк: Рятувальники ліквідували пожежу в Воронове

06-03-2017

4 березня о 16:34 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що за адресою: м.Сєвєродонецьк , с. Воронове, вул. Горького йде дим з даху дачного будинку. До місця виклику негайно було направлено черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 ГУ ДСНС України у Луганській області. По прибуттю на місце події та під час розвідки було встановлено, що горить дачний будинок на площі 20 кв. метрів. Пожежею знищено 2 кв. м стіни. Постраждалих та загиблих на пожежі не виявлено.

Силами рятувальників пожежа була ліквідована о 17:44.

До гасіння пожежі залучалось 3 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Ймовірна причина пожежі - порушення правил експлуатації пічного опалення.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області нагадує, що при користуванні печами заборонено:

• розпалювати їх легкозаймистими та горючими рідинами;

• залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду;

• доручати розпалювати печі та нагляд за ними дітям;

• розташовувати меблі, шафи та інше обладнання поблизу печей на відстані меншій 0,7 м, а від топкових отворів до горючих матеріалів відстань повинна бути не менше 1,25 м;

• проводити розпалення печей дровами, довжина яких перевищує розміри топника;

• сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети;

• використовувати для обігріву несправні опалювальні печі;

• категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар – це може призвести до отруєння чадним газом;

• виносити та викидати гаряче вугілля ближче 15 метрів від будівель.

В опалювальний сезон не забувайте очищати димарі від сажі хоча б один раз на три місяці.

Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України у Луганській області