Сєвєродонецьк отримав повноваження у сфері  державного архітектурно-будівельного контролю

27-12-2016

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в рамках процесу децентралізації, державна архітектурно-будівельна інспекція України делегувала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю Сєвєродонецькій міській раді.

Відповідний акт підписано 22 грудня 2016 р.

Сєвєродонецьк став першим містом у Луганській області, яке долучилося до процессу децентралізації системи держархбудконтролю. З 23.12.2016 р. повноваження у вищезазначеній сфері на території компетенції Северодонецької міської ради здійснює Відділ державного архітектурно-будівельного контролю, який матиме змогу перевіряти об’єкти будівництва, зупиняти самочинні роботи, штрафувати порушників містобудівного законодавства, а також на місці реєструвати дозвільні документи.

Очікуваним результатом є зменшення кількості незаконних будівництв, створення додаткових зручностей для громадян у процесі отримання адміністративних послуг та модернізація житлової, соціальної і господарської інфраструктури міста.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, жителі міста Сєвєродонецька та адміністративно підпорядкованих населених пунктів мають змогу звертатися до Відділу державного архітектурно-будівельного контролю, який знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, б-р. Дружби Народів, 32, тел (06452) 4-13-06; (06452) 4-14-36.

Реєстрація та видача дозвільних документів у сфері будівництва здійснюється через Центр Надання Адміністративних Послуг (ЦНАП) у м. Сєвєродонецьку за адресою: бульвар Дружби Народів, б. 32-а.

В.о. начальника відділу державного

архітектурно-будівельного контролю