Ви тут:

Сєвєродонецьк – місто дитячої мрії

10-06-2016
Категорія: 

За ініціативою громадської організації «За Сєвєродонецьк», з нагоди Дня міста та Дня захисту дітей серед учнів 1-11 класів загальноосвітніх та позашкільних закладів міста було проведено конкурс фотографій на тему «Сєвєродонецьк – місто моєї мрії».

Юні фотографи-аматори із СЗШ №1, 4, 5, 10, 11, 12, 13,14, 15, 18, 20, НВК, гімназії, ЦДЮТ, ЦТКЕУМ, СЮТ представили свої роботи до методичного центру відділу освіти. Поважне журі у складі методистів СМЦ та головного спеціаліста з виховної роботи відділу освіти відібрали кращі з них і передали до громадської організації.
Що ж відобразили на своїх фото юні фотографи? Природу рідного міста та його околиць, історичні та пам’ятні місця, будівлі, людей, пейзажі. 
Назви робіт свідчать про велику любов дітей до рідного міста, повагу до людей, вміння бачити прекрасне навколо себе.
Розглядаючи фотографії, переконуєшся в тому, що фотографія – один із видів мистецтва в сучасному світі, а роботи дітей – це можливість висловити свої емоції та почуття, розширити грані свого «Я». 
Другий етап конкурсу відбувався під час засідання директорів підприємств, які входять до складу громадської організації «За Сєвєродонецьк», керівника гуртка «Фотомагія» О.М. Нехаєвої, методиста СМЦ В.М. Шпакової.  Члени журі були приємно вражені різноманітністю фотографій, рівнем майстерності виконання, активністю учнів. Умови конкурсу передбачали вибір фотографії, яка буде розміщена на білборді. Скоро мешканці та гості Сєвєродонецька зможуть побачити найкраще конкурсне фото на одній з міських вулиць. Автори 30 фотографій отримають грошові винагороди, а всі інші – призи за участь у конкурсі. 
Усі 64 конкурсні фотороботи  дітей були виставлені на огляд сєвєродончан у День міста. 
Спонсором конкурсу є громадська організація «За Сєвєродонецьк». 

Інф. КУ «Сєвєродонецький методичний центр» 
 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
331
0