Ви тут:

Сєвєродонецьк готується  до святкування Дня Перемоги 

06-05-2017
Категорія: 

3 травня відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення міських заходів, присвячених 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги. 
Засідання вів співголова оргкомітету, в.о. першого заступника міського голови С.В. Зарецький. У вступному слові Сергій Вікторович зазначив, що для гідного проведення міських заходів, присвячених низці травневих свят, забезпечення шанобливого ставлення до пам’яті Перемоги над нацизмом, суспільної поваги до ветеранів війни, збереження пам’яті про подвиг захисників України рішенням міськвиконкому затверджено план міських заходів. «Згідно з цим планом, місто спокійно готується до святкування Дня Перемоги», – додав Сергій Зарецький. Основними питаннями засідання оргкомітету були проведення урочистої святкової програми та вшанування активу міської ради ветеранів, присвячені 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги, та з нагоди 30-річчя міської ради ветеранів у міському Палаці культури, забезпечення участі сєвєродонецької делегації  в обласних урочистостях та організація і проведення урочистої загальноміської святкової програми на площі Миру з подальшим покладанням квітів до Вічного вогню на Меморіалі Слави. 
Про хід їх підготовки та стан готовності присутнім розповіли представники відділів культури, освіти, міської ради ветеранів, відділу молоді та спорту, управлінь охорони здоров’я і ЖКГ, правоохоронних структур і міськвійськкомату. Було узгоджено та детально опрацьовано кожен захід, проведення святкової програми, покладання квітів та інше. 

Інф. «СВ»

Рейтинг: 
Голосов пока нет
276
0