Сєвєродонецьк готовий дати старт медичній реформі первинної ланки

06-04-2018

5 квітня перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв втретє зустрівся з представниками програми зміцнення громадянської довіри (UCBI) Майєю Гоголадзе та Іриною Івановою. Програма фінансується міжнародним агентством розвитку США (USAID).

На цій зустрічі також були присутні заступник міського голови Інна Фесенко, представник проектної групи з медреформування Михайло Новицький, начальник Управління охорони здоров’я міськради Роман Водяник, депутат міськради Олена Ніжельська.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив, що Сєвєродонецьк готовий дати старт медичній реформі первинної ланки, тим більше, що деякі кроки вже зроблені, а сучасні підходи до їх надання включають у себе, у тому числі, автоматизацію послуг.

Під час зустрічі начальник УОЗ Роман Водяник повідомив керівництво міста та представників USAID про виконання фактично всіх умов для отримання донорської підтримки від USAID.

Майя Гоголадзе у свою чергу підкреслила, що зазначені фактори – це готовність до партнерства з USAID і додала: «Такий підхід - це значна мотивація самого міста до покращення всіх процесів. Ми за те, щоб Сєвєродонецьк був першопрохідцем у медреформуванні».

Завершуючи зустріч, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв запевнив: «Всі умови, які ви озвучили, виконано. Залишилося лише перереєструватися та визначитися з розміром співфінансування з міського бюджету». Крім того, з метою розширення співпраці міської влади та міжнародних партнерів Ігор Слєсарєв зазначив про готовність міської ради до співфінансування проектів USAID щодо медичного обслуговування у Сєвєродонецьку.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради