Сєвєродончани поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю

06-03-2019

Сьогодні, з нагоди 205-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у Сєвєродонецьку відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У заході взяли участь керівництво міської ради, молодь, представники громадськості, а також небайдужі мешканці міста.

Переможці міського конкурсу «Поетична нива» ім. Тараса Шевченка читали вірші українського класика. Найвідоміший твір Великого Кобзаря «Заповіт» у виконанні учнів СЗШ №11 прозвучав різними мовами. Переможниця Конкурсу Поліна Шовкун – учениця Колегіуму прочитала авторський вірш «Тарасове Слово».

З нагоди свята в.о. міського голови Вячеслав Ткачук у своєму виступі зазначив, що Тарас Шевченко сьогодні, як ніколи сучасний і актуальний, а його твори - джерело відповідей на гострі питання сьогодення.

«Шановні друзі, шановні однодумці! Кожну весну наше місто відзначає велике свято - День народження Тараса Григоровича Шевченка. Ми з вами зібралися, щоб віддати данину пам’яті та шани Кобзареві. Це великий поет і художник. Його твори і сьогодні є актуальними і залишаються назавжди в нашому серці. Творчість Тараса Григоровича проникнута великою любов’ю до нашої рідної України. Любіть свою Україну так, як любив її Великий Кобзар! Зі святом!» — звернувся Вячеслав Петрович до присутніх та побажав, щоб віршоване слово Кобзаря пробуджувало у кожного почуття гідності та пошани до рідної землі, рідного Сєвєродонецька.

Містяни разом з представниками влади та громадськими активістами вшанували світлу пам’ять найвизначнішого українця, поклавши до підніжжя пам’ятника живі квіти.