Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

26-10-2018

КПЖ «Світанок» з 15.10. по 21.10.2018 року:

Відремонтувано 80 кв. м м’якої покрівлі, 7 п. м ливнезливу, 6 кв. м відмостки (по проспекту Гвардійському, 49), 2 кв. м стіни фасаду (по вул. Гагаріна, 52) і 1 балкон (по вул. Донецькій, 35). Відремонтовано і пофарбувано 3 кв. м цоколя (там же). За різними адресами замінено 30 п. м трубопроводу холодного водопостачання і 39 п. м каналізаційного, а по вул. Новікова, 11-а (п. 1) – вентиль. За чотирма адресами засклено 4 кв. м під’їздів, а по вул. Маяковського, 21 (п. 6) огороджено проріз вікон. Відремонтовано віконні рами по вул. Новікова, 17 і Вілєсова, 6-б, двері до сміттєкамери по вул. Курчатова, 8; під’їзди по вул. Маяковського, 7-а, а 11 – за різними адресами – у роботі. По вул. Маяковського, 5 (п. 2) улаштовано поручень. По вул. Гагаріна, 104 (п. 5) виготовлено та встановлено пандус. 143 рази працівниками підприємства виконувались зварювальні та слюсарні роботи (в тому числі 32 рази – з прочищення каналізаційної системи від засмічення), 78 разів – заявки щодо електрики. Встановлено 27 нових лавочок, здійснено обробку підвального приміщення по проспекту Гвардійському, 53 і вивезли листя з вул. Новікова, 3 та 11 і Молодіжної, 15-б.

КП «Сєвєродонецькліфт»:

1. Виїзди Ліфтової аварійної служби - 122 разів.

2. Технічне обслуговування ліфтів - 43 шт.

3. Ремонт ліфтів - 12 шт.

За різними адресами замінено мікроперемикачів дверей шахт, запобіжників, пульту наказу, кнопок тощо, а по проспекту Космонавтів, 17 (п. 2) відремонтовано основний електродвигун.

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба»:

За звітний період виконано 446 заявки, з них:

- 87 щодо зварювальних робіт (з заміною труб різного діаметру, заварювання свищів на трубопроводах);

- 195 заявок виконані по системі опалення, зокрема, відревізовано 32 засувки і замінено 3;

- 53 по слюсарним роботам;

- 55 по електроенергії;

- 56 з прочищення каналізації від засмічення.

Всі заявки виконувались у робочому режимі. Також підприємство продовжувало вивозити тверді побутові відходи з частини міста. Проведено технічне обслуговування і ремонт системи опалення в житлових будинках.

Служба «05»

За період з 15 по 21.10.2018 року надійшло 68 скарг і звернень, 18 з них поставлені на контроль; 152 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 3 звернення стосувалися проблем з електроенергією, 1 – ремонту системи відведення каналізаційних стоків; 13 – ремонту стояків постачання холодної води.

По КП «СКС» 4 скарги на незадовільного вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» зупиняло з технічних причин 2 підйомники; 3 скарги на відсутність зовнішнього освітлення.

Управлінням з експлуатації газового господарства аварійних викликів не зафіксовано, проте 14 разів перекривалися стояки газу для встановлення лічильників газу.

По ТОВ «Таун Сервіс» 4 рази відключалась подача холодної води до будинків для проведення аварійних робіт та 2 – для планових. Було 2 скарги на аварійне протікання каналізаційних колодязів і раз – на відкритий каналізаційний люк.

Сєвєродонецький РЕМ тричі вимикав електроенергію з причини аварій і двічі – для планових робіт.

Група оповіщення зареєструвала 6 побутових пожеж, отримала 4 повідомлення від сєвєродонецьких медиків. За звітний тиждень травми одержали 168 людей, пунктом прийому тимчасово переміщених осіб скористалися 226.

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста