Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

11-10-2018

Ремонти тривають

КПЖ «Світанок» з 28 вересня по 3 жовтня здійснило поточний ремонт 1 130 кв. м м’якої покрівлі та 46 кв. м шиферної, відремонтувало 29 п. м ливнезливу, 6 козирків над входами у під’їзди, 3 ганки; замінило за 18-ти адресами 1 124 п. м труб холодного водопостачання та за 13-ти – 42 п. м каналізаційного трубопроводу, а ще 135 вентилів; виконало й 92 електричні заявки.

89 разів була потреба у зварювальних та слюсарних роботах, в тому числі 62 рази прочищалася каналізаційна система від засмічення.

По вул. Федоренка, 13а (п. 1) відремонтовано перила, по вул. Горького, 8 влаштовано поручні, за трьома адресами встановлено двері до рамки керування опаленням, за чотирма – засклено 26 кв. м вікон у під’їздах.

Наразі тривають малярні роботи у 15-ти під’їздах.

Виконано 465 заявок

КП «ЄАДСС» з 1 по 7 жовтня у робочому режимі виконано 465 заявок: 59 щодо електроенергії, 208 – опалення і гарячого водопостачання, 98 – зварювальних робіт, 69 – з прочищення каналізації, 31 раз потребувалися слюсарні роботи. Крім того, і у жовтні підприємство обслуговувало частину міста щодо вивезення твердих побутових відходів.

З 16 по 19 жовтня планується ремонт систем опалення у 34 житлових будинках.

Відремонтовано 18 ліфтів

Працівники КП «Сєвєродонецькліфт» з 1 по 7 жовтня 133 рази виїздили на виклики городян, а ще провели технічне обслуговування 42 підйомників та відремонтували 18. За різними адресами замінювалися дверні ремені і автомати, обмежувачі швидкості, контактори, основні канати, регулювалися двері шахт тощо.

За телефоном «05»

Службою «05» КП «ЄАДСС» за тиждень з 1 по 7 жовтня зареєстровано 67 скарг і звернень, з яких 20 взято на контроль; ще 158 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 3 звернення було щодо електрики, 17 стосувалися ремонту стояків холодного водопостачання, 5 – ремонту каналізаційних стояків.

По КП «СКС» була одна скарга на незадовільне вивезення сміття.

КП «Сєвєродонецькліфт» зупинено з технічних причин 3 підйомники (всі на контролі). По Управлінню з експлуатації газового господарства зафіксовано 6 аварійних викликів і 14 разів перекривалися стояки газу для встановлення газових лічильників.

По ТОВ «Таун сервіс» було 5 відключень подачі холодної води на будинки для виконання ремонтних робіт (тричі – планових і двічі – аварійних). Раз скаржилися на протікання фекалій із каналізаційних колодязів.

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» двічі зупиняло рух тролейбусів через обрив контактного проводу.

Сєвєродонецький РЕМ 7 разів вимикав електрику з причин аварій і раз – для планових робіт.

Група оповіщення за цей час перевірила апаратуру оповіщення, зареєструвала 5 побутових пожеж, отримала повідомлення від медиків та розіслала 15 листів.

За тиждень травми одержала 131 людина, пунктом прийому тимчасово переміщених осіб скористалися 186 приїжджих.

Матеріал підготовлений «СВ» за інформацією комунальних підприємств міста

По темі:

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (04.10.2018)

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (28.09.2018)

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (20.09.2018)

Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради (14.09.2018)

Средняя: 5 (2 оценок)