«Що? Де? Коли?» на математичному тижні

10-02-2017

Традицією у СЗШ №20 м. Сєвєродонецька віднедавна є проведення тижня фізико-математичних наук. Цьогоріч він проходив під гаслом: «Моя любов – Україна і математика». Ці золоті слова з глибоким і невичерпним змістом належать видатному українському математику світового рівня Михайлу Кравчуку, який у 1938 році був репресований радянською владою за любов до України і помер на Колимі 9 березня 1942 року.

Найзначнішою подією тижня стала гра між учнями 9-11 класів «Що? Де? Коли?». Тут юні інтелектуали, майбутнє нашої України, продемонстрували свій гнучкий розум, ерудицію, вміння знаходити правильний вихід із будь-якої життєвої ситуації.

Кожна команда зіграла по одному раунду, що складався з 6 запитань, надісланих від учнів, вчителів не тільки нашої школи, а й інших шкіл і міст Луганщини. За кожну правильну відповідь діти отримували фізико-математичні гроші, так звані «Фізматики» банку «Інтеграл-24», які у подальшому можна обміняти на оцінки.

Інтригою гри став вихід у четвертий раунд команди батьків і класних керівників 9 та 11 класів. Із захопленням і хвилюванням спостерігали учні, як міркують і дають відповіді їх наставники. І вони не підвели, показали відмінний результат, відповівши правильно на всі шість запитань.

Усі команди отримали почесні звання «Найрозумніший», «Розумники», «Винахідливі», а команда КБ (класні керівники + батьки) – звання «Допитливі». Адже, як ви розумієте, вони постійно допитують своїх дітей: «А яку оцінку ти заробив? Ану, покажи щоденника!» і таке інше. Кращим гравцем визнали ученицю 11 класу Дар’ю Русс.

Наостанок учні провели традиційний флешмоб. Вишикувавшись на сходинках школи, вони виклали літерами гасло тижня.

Ми пишаємося нашими розумниками, їхніми батьками і вчителями, бо всі ми – одна єдина родина. І лише у дружній співпраці є сильною, розумною і непереможною нацією!

За матеріалами газети "Сєвєродонецькі вісті"