Ще дві сім'ї сєвєродончан, в яких народились двійні, отримали сертифікати на 10 тис. грн.

10-09-2020

10 вересня родини Віталія та Аліни Сошик, Тетяни Старченко та Мауро Гранде отримали сертифікати на матеріальну допомогу у сумі 10 000 грн.

Керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецька Олександр Стрюк вручив сертифікат і наголосив на добрій традиції, що склалась у місті, та побажав батькам, щоб дітки росли та радували їх.

Так, в родині Аліни та Віталія народились хлопчик та дівчинка, а в родині Тетяни та Мауро — два хлопчика. З народженням двійні обидві родини стали багатодітними.

Одноразова матеріальна допомога при народженні в сім’ї двійні, трійні або більшої кількості дітей надається другий рік поспіль за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до Комплексної міської цільової програми “Турбота” . У 2020 році вже 9 родин отримали сертифікати на 10 000 грн.