Шановні земляки!

02-12-2016

Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Цей день – не лише справедлива шана суспільства, але й нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими можливостями. Вони завжди потребують захисту, підтримки та уваги, особливо у цей непростий час. Для них мають бути створені такі умови для розкриття творчого, інтелектуального потенціалу, для плідної праці в обраній сфері діяльності, що дозволять відчути себе рівними серед рівних. Адже ставлення суспільства до людей з обмеженими можливостями визначає ступінь його цивілізованості.
Ми говоримо не просто про категорію людей, а про окремі життя, окремі людські сподівання на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. Майже 30 років у Сєвєродонецьку працює товариство інвалідів «Надія», яке допомагає людям зібрати воєдино волю, міцність духу, терпіння і наполегливість, тим самим даючи сили вистоювати і жити.
Міська влада, зі свого боку, намагається робити все, щоб люди з обмеженими можливостями не відчували себе самотніми. Ми розуміємо, як вам нелегко, але щиро сподіваємося, що ви і ваші близькі збережете мужність, терпіння та віру. Дякуємо всім, хто опікується проблемами людей з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки – реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.
Бажаємо вам оптимізму і удачі! Нехай у ваших домівках і серцях завжди панують добро, тепло та радість!
Сєвєродонецька міська рада
Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради