Шановні керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що мають власні об'єкти (магазини, ресторани, перукарні, автостоянки і т.і.)!

23-01-2017

Закликаємо Вас відповідно до погодних умов на протязі всього зимового періоду оперативно організовувати очищення снігу, льоду і посипання протиожеледними матеріалами пішохідних зон і тротуарів, що прилеглі до Ваших об'єктів.

Нагадуємо, що невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою м. Сєвєродонецька», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладання штрафу на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Управління житлово-комунального господарства міської ради