Сергію Кулакову присвоєно звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

10-11-2017

Президент України Петро Порошенко ]]>своїм Указом № 355/2017 від 08 листопада 2017 року]]> «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність присвоїв почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» КУЛАКОВУ Сергію Володимировичу - керівникові народного ансамблю бального танцю «Еврика» комунального закладу «Сєвєродонецький міський палац культури», Луганська область.

З цього приводу міський голова Валентин Казаков зазначив, що це дуже вагома відзнака, особливо тому, що не так часто звання Заслуженого працівника культури України присвоюють аматорам народного мистецтва.

Нагадаємо, що Сергій Кулаков має звання Почесного громадянина Сєвєродонецька.

Його народний ансамбль бального танцю «Еврика» за три десятки років став візитівкою Сєвєродонецька. Він гідно представляє наше місто і Луганську область на престижних сценах України та закордоном. Неодноразово виступав в Національному Палаці «Україна». Цьому колективу аплодували в Англії, Болгарії, Польщі та Чехії. Взагалі за 30 років існування «Еврики» близько 10 тисяч сєвєродончан доторкнулися до мистецтва бального танцю. Кулаківці розлетілися по всьому світу. Багато хто продовжує справу свого вчителя. А «Еврика» продовжує радувати сєверодонецького глядача своїми номерами з неперевершеними па. Цікаво, що у свої 55 танцює й керівник ансамблю Сергій Кулаков – віднині Заслужений працівник культури України.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради