Сергій Шахов: сьогоднішню сесію сєвєродончани оцінять достойно!

31-01-2018

Народний депутат України Сергій Шахов наприкінці пленарного засідання тридцять дев'ятої (позачергової) сесії міської ради звернувся до міського голови, депутатів та всіх жителів міста: «Шановний Валентине Васильовичу, присутні, шановні колеги! Сьогодні дійсно відбулась історична подія і, вважаю, що депутатський корпус буде працювати на місто Сєвєродонецьк, на громадян, які нас обирали. Я максимум докладу зусиль для того, щоб зробити наше місто краще і нашу область. Всі звернення, які сьогодні прийняті вами на адресу Верховної Ради і керівництва держави – я теж врахую і максимально докладу зусиль, щоб по них були прийняті відповідні рішення. Всім дякую! Повірте мені, що сьогоднішню сесію сєвєродончани оцінять достойно!»