Сергій Шахов: дати старт життєво важливому проекту, від якого залежить економічний розвиток Луганщини

19-03-2018

Народний депутат України Сергій Шахов ініціював колективне звернення від Народних депутатів України до голови Луганської ВЦА Юрія Гарбуза щодо фінансування проектних робіт будівництва нової залізниці для з’єднання залізничних шляхів Півночі Луганської області з залізничними шляхами всієї України на основі проходження залізничних ділянок Сватове-Білокуракине, про що повідомив на своїй сторінці у мережі ]]>Facebook.]]>

Сьогодні Кабмін готовий виділити ДВА мільярди гривень на будівництво залізниці, аби з’єднати Північ Луганщини – основний сільськогосподарський регіон – із залізничною мережею всіє України.

Сергій Шахов зокрема зазначає, що натомість уже чотири роки страждають фермери. Лише минулоріч вони не змогли вивезти 500 тисяч тон продукції. Яка зрештою просто згнила. Страждає малий та середній бізнес, який зав’язаний на перевезеннях.

]]>https://www.facebook.com/ShahovSV/posts/753900268149168?pnref=story]]>

У зверненні зокрема зазначається, що за наслідками проведеного робочого круглого столу з відповідальними міністерствами та відомствами, з залученням представників Луганської облдержадміністрації щодо обговорення питання необхідності будівництва нової залізниці було прийнято консолідоване рішення щодо будівництва нової залізниці для з’єднання залізничних шляхів Півночі Луганської області з залізничними шляхами всієї України на основі проходження залізничних ділянок Сватове-Білокуракине.

Враховуючи стратегічну необхідність розвитку залізничної дорожньої інфраструктури Луганської області для поліпшення умов життєдіяльності місцевого населення та розвитку економіки регіону для вирішення піднятого питання, до ВЦА звертаються, щоб вона виступила замовником проектних робіт з будівництва цієї залізниці та було виділено з обласного бюджету необхідне фінансування на проведення проектних робіт.