Ви тут:

Серце, здатне до співчуття

27-03-2017
Категорія: 

Ми живемо у дивний час, коли кожен прагне думати тільки про себе. Загальна гонитва за максимальним комфортом і всілякими насолодами веде до того, що душі багатьох черствіють.

Якось усе частіше чуєш від наших людей: «Нічого не знаю – моя хата скраю», «Допомагати не буду – мені б хто допоміг»... Звіріємо потихеньку... Навіть не звіріємо, бо тварини збиваються у зграї, щоб підтримати один одного, а ми дичавіємо. Хочемо прожити життя для себе, щоб ніхто нас не чіпав, ніхто ні про що не просив, не звертався. Та й самі не хочемо бути нікому винні.

На щастя, такий стан речей не набув загального характеру. Є люди, які не здатні байдуже пройти повз чужу біду. Головний капітал такої особи – це серце, здатне до співчуття, і душа, наповнена любов’ю до ближнього. Зовсім неочікувано до СЗШ №1 надійшла допомога від абсолютно невідомих людей.

До нас завітали представники благодійного фонду «Преображение Луганщины», які запропонували напередодні новорічних свят та Різдва зробити подарунки для дітей з сімей, що цього потребують.

Учні із задоволенням приміряли новий одяг: хлопчики – светри та жакети, брюки, а дівчатка – спортивні кофтини. Ті діти, яким нічого за розміром не підійшло, отримали подарунки у вигляді канцтоварів та солодощі.

На цьому приємні сюрпризи не закінчилися, адже фонд надав адресну допомогу учням з 15 родин, що не користуються державною допомогою, але живуть досить скромно. Батьки були приємно здивовані і вдячні за набори продуктів харчування.

Волонтер цього благодійного фонду Олександр Тургунов продовжує співпрацювати з нашою школою. Він запропонував оплатити харчування кількох дітей. Тепер троє учнів-старшокласників кожного дня мають гарячий, смачний, а головне, безкоштовний сніданок, а один із них – ще й обід.

Ми висловлюємо глибоку вдячність членам благодійного фонду «Преображение Луганщины» й особисто Олександру Тургунову. Ваша допомога – це неоціненний внесок у душу кожної дитини, а також відчутна підтримка для кожного з батьків!

Дирекція СЗШ №1

Рейтинг: 
Голосов пока нет
224
0