Рятувальники закликають школярів дотримуватися правил безпеки на воді під час канікул

16-06-2017

15 червня Сєвєродонецьким міським управлінням ГУ ДСНС України у Луганській області було проведено лекцію для пришкільного табору  Сєвєродонецької спеціалізованої школи-колегіум Національного університету «Києво-Могилянській академії».

Метою заходу було виховання школярів, які знатимуть, як запобігти виникненню нещасних випадків під час літніх канікул. Рятувальники нагадали дітям про правила поведінки на воді. Звернули увагу, про небезпеку купання в річках і озерах в необладнаних місцях, нагадали, що купатися потрібно тільки під наглядом дорослих та дотримуватись елементарних правили безпеки. Також звернулися до вихователів, щоб ті в свою чергу, також провели додаткові бесіди з дітьми та їх батьками  про небезпечні ігри дітей біля води. Рятувальники по закінченню побажали всім безпечних літніх канікул та гарного настрою.

Сєвєродонецьке міське управління

ГУ ДСНС України у Луганській області