Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних святкувань

28-12-2016

Новий рік та Різдво Христове – наші найулюбленіші свята, неодмінними атрибутами яких є гарний настрій, ялинка, феєрверки, дитячі ранки та вечірки з друзями. Проте найменша необережність, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні електрогірлянд або застосуванні джерел відкритого вогню (свічок), розпалювання бенгальських вогнів у приміщенні, де встановлена ялинка, можуть призвести до пожежі. Крім того, травмами може обернутися байдужість до власної безпеки та безпеки оточуючих під час використання піротехнічних виробів.
Дотримуйтеся простих правил пожежної безпеки, щоб нещастя не затьмарило святкового піднесення!

У приміщеннях, де відбудуться новорічні ранки, повинні чергувати спеціально призначені особи, які зобов’язані оглянути евакуаційні виходи, впевнитися, що первинних засобів пожежогасіння є достатньо.
Ялинку необхідно встановлювати в приміщенні, де не менше двох виходів, та щоб у випадку пожежі вона не заважала евакуації людей.
Ілюмінацію лісової красуні необхідно виконувати електрогірляндами тільки заводського виробництва. Саморобні електричні гірлянди - пожежонебезпечні!

• Категорично заборонено обкладати підставку та гілля ялинки ватою, оформляти целулоїдними та іншими легкозаймистими іграшками та прикрасами.
  • Поряд з ялинкою недопустимий будь-який відкритий вогонь – свічки, бенгальські вогні, хлопавки та інше.
  • Не використовуйте поблизу ялинки бенгальські вогні та хлопавки!
  • Пильнуйте, щоб малолітні діти не залишалися без нагляду біля ялинки, ховайте від них сірники!
  • Будьте обережні з піротехнічними виробами, не дозволяйте дітям ними бавитися. В умовах сьогодення рекомендуємо Вам відмовитися від використання піротехніки!
  • Не виходьте на вкриті льодом водойми! Не відпускайте туди бавитися дітей!

Сєвєродонецьке міське управління  ГУ ДСНС України у Луганській області