Рятувальники нагадали школярам правила поведінки  на воді під час літніх канікул

22-06-2017

Чудова пора – літні канікули! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями, і походи до лісу та озера. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. А щоб він приніс дітям тільки приємні спогади, співробітники Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області продовжують відвідини шкільних таборів з метою нагадування дітям про правила безпечного відпочинку на воді.
20 червня рятувальники завітали до Сєвєродонецької спеціалізованої середньої школи №17, де провели урок з безпечного поводження на воді для учнів 1-4 класів пришкільного табору.
Рятувальники разом з учнями розглянули такі питання: профілактика дитячого травматизму, дотримання безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм та перебування у воді, недопущення дитячих пустощів, а також основні заходи з попередження нещасних випадків та першочергові дії в разі виявлення потопаючого.
Учні жваво цікавилися порушеною темою, ставили запитання, із задоволенням йшли на діалог. А після уроку діти з інтересом обговорювали почуте і щиро дякували рятувальникам.
Сєвєродонецьке МУ ГУ ДСНС України
у Луганській області