Розпочато роботу над бюджетом наступного року

12-09-2018

10 вересня відбулося засідання робочої групи з питань формування проекту рішення ради про міський бюджет на 2019 рік.

Група утворена згідно з розпорядженням міського голови № 214 від 17 серпня поточного року. Очолює її начальник фінансового управління Марина Багрінцева. Заступником голови групи затверджено Ігоря Буткова, голову постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів, а секретарем – Тетяну Люманову, заступника начальника фінансового управління – начальника бюджетного відділу.

Як повідомила присутніх Марина Багрінцева, за доведеними місту показниками, бюджет наступного, 2019 року, обіцяє бути більшим за бюджет поточного року на 6,7%.

Метою фахівців фінансового управління є досягнення збалансованості бюджету по доходах та видатках, при цьому обов’язково врахувати підвищення мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2019 року має дорівнювати 4 173 гривням, підвищення прожиткового мінімуму і очікуване днями подорожчання енергоносіїв. Тому наразі при формуванні головними розпорядниками бюджетних запитів від бюджетних установ на заробітну платню на 2019 рік пропонується стимулюючі виплати залишити такими ж, як і сьогодні, а всі інші потреби бюджетних установ мають бути ретельно обґрунтовані, витрати оптимізовані.

За національними програмами місто має отримати субвенції з державного бюджету на нову українську школу, надання вторинної медичної і швидкої медичної допомоги.

Якщо за три найближчі місяці буде утворено Сєвєродонецьку об’єднану територіальну громаду, можна отримати субвенції для розвитку інфраструктури сільської місцевості, що приєднається.

Великих сподівань на те, що фіскальна служба відшукає додаткові джерела наповнення міського бюджету поки що немає.

Всі пропозиції членів робочої групи і громадськості щодо формування проекту міського бюджету на наступний рік прийматимуться керівниками групи до 1 грудня поточного року.