Розпочато підготовку до святкування Дня міста

30-01-2019

Цього року Сєвєродонецьк відзначатиме 85-ту річницю від дня свого заснування. І день святкування вирішено залишити традиційним - останню неділю травня. Тобто 26 травня 2019 року сєвєродончани відзначать і День міста, і День хіміка.

Під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулась чергова нарада з підготовки до святкування 85-річчя Сєвєродонецька, в якій взяли участь керівники відповідних підрозділів міськради, керівники комунальних закладів, представники «Азоту» та інших підприємств міста.

Головуючий зазначив: «День міста ми святкуємо в один день з Днем хіміка, адже історія нашого славетного Сєвєродонецька, а колись Лисхимбуду, розпочалася одночасно з будівництвом хімічного комбінату і до сьогодні нерозривно пов'язана з ним. Отже, ми маємо це свято відзначити всі разом і провести його гідно. На святкування будуть запрошені всі керівники підприємств міста. Ми всі - єдина команда: керівництво міста, депутатський корпус, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, трудові колективи, підприємці, громадські організації і городяни. Це і є обличчя міста. День міста ми повинні святкувати разом, всі жителі нашого міста. Саме так і розробляється програма свята».

Ця програма буде складатися з двох частин. Перша частина - це підготовка самого міста: його території, тих локацій, де будуть проходити заходи. Друга частина - це проведення заходів (урочистостей). Їх заплановано провести по всіх об'єктах культури, на всіх майданчиках нашого міста, починаючи з вівторка і завершуючи неділею. Найбільш насиченими на події та заходи будуть п’ятниця, субота та неділя. Саме ці дні будуть кульмінацією свята.

«Зараз розкривати всіх секретів підготувань святкування поки передчасно. Поступово городяни про все дізнаються. Можу трохи відкрити лише одно – буде свято і буде цікаво», - зазначив в.о. міського голови.