Розклад руху маршрутних таксі до озер Клешня та Кривеньке! (ОНОВЛЕНО)

18-06-2019

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради у зв’язку із підвищеною температурою повітря та початком літньої відпускної кампанії, враховуючи великий попит на відпочинок мешканців міста на озерах «Клешня» та «Кривеньке», повідомляє розклад руху маршрутних таксі по маршруту загального користування №5 м. Сєвєродонецька, що прямують до повороту на озеро «Кривеньке».

Відправлення від ІІ-ї прохідної ПрАТ «АЗОТ»: 07-00, 08-00, 17-00, 18-00.

Відправлення від зупинки біля повороту на озеро «Кривеньке»: 07-40, 08-40, 17-40, 18-40.

Основні зупинки на маршруті:  ІІ прохідна ПрАТ «АЗОТ», «Центральний ринок», «Автовокзал», вул. Гагаріна, «Центральна аптека», «Хитрий» ринок, вул. Вілісова, «Озерна», «Льодовий палац спорту», «Околиця», кільце Сиротине, «Аеропорт», поворот на озеро «Кривеньке».

На маршруті працюють мікроавтобуси класу РУТА, місткістю 16-19 пасажирів.

Вартість проїзду по маршруту, згідно рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №174 від 20.03.2018р., становить 5 гривень.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради